Adresa

Otevírací doba

23.4. - 4.6.
ZAVŘENO.
Modernizujeme halu.

Modernizujeme halu. Omlouváme se, ale od 23.4. do 4.6. máme ZAVŘENO. Pro každodenní info sledujte náš instagram!

1
Po, St (16:00 – 17:00)

Trampolíny (3-6 let)

Kurz je vhodný pro Vaše nejmenší skokánky. Výuka probíhá formou zábavných her spolu s hojným využitím molitanové jámy, tolik oblíbené mezi dětmi.

2
Po, St (17:00 - 18:00)

Trampolíny (7-12 let)

V kurzu se věnujeme individuálnímu rozvoji dětí, podle jejich výkonnostní úrovně. Kromě základních prvků se děti v závislosti na šikovnosti mohou naučit i obtížnější, např. saltové triky.

3
Po, St (18:00 – 19:00)

Trampolíny (13-17 let)

V kurzu se věnujeme individuálnímu rozvoji dětí, podle jejich výkonnostní úrovně. Kromě základních prvků se děti v závislosti na šikovnosti mohou naučit i obtížnější, např. saltové triky.

4
Po (19:30 – 20:30)

Trampolíny začátečníci a mírně pokročilý (18+)

Kurz je pro všechny, které baví skákání a chtějí se naučit základní prvky a dopady. U začínajících skokanů se snažíme vytvářet pohodu, nikdo vás do ničeho tlačit nebude, pokud nebudete chtít ;) U mírně pokročilých skokanů se očekává znalost techniky základních dopadů a rotací, u nich budeme prohlubovat znalosti a zkušenosti.

5
Po (18:00 – 19:00)

Slackline (10+)

Máme pro tebe novinku :) Přijď se něco naučit od jednoho z nejlepších tricklinerů v evropě Štepána Pecky! Slackline máme napnutou nad dopadem do molitanové jámy, takže můžeš zkoušet i to, na co by sis venku na tvrdé zemi netroufl. Kurz je vhodný pro začátečníky až po pokročilé slacklinery.

Podmínky kurzu

Uvedené příspěvky platí na jedno školní pololetí, tedy od 5. února 2018 do 27. června 2018. Pokud byste se chtěli přihlásit v průběhu pololetí, kontaktujte nás na emailu: kurzy@freestylekolbenka.cz, nebo na telefonním čísle +420 727 989 285, pokud bude místo v kurzu, vypočítáme cenu proporčně z výukových hodin. Příspěvek za kurzy na školní pololetí za jednu hodinu týdně je 3990 Kč. Pokud bude volné místo v kurzu, je možné si rezervovat jednotlivou lekci. Cena jednotlivé lekce je 290 Kč.

Může se stát, že je trénink zrušen, v tomto případě vždy nabídneme náhradní termín. Zameškané hodiny není možné si nahrazovat v jiných kurzech a to z kapacitních důvodů! Není možné za přihlášeného skokana posílat náhradního na jednotlivé lekce! Nahrazujeme dvě předem omluvené zameškané lekce! Náhradu za tyto dvě lekce nabízíme v podobě vstupu do trampolínového a freestylového parku.

 

Kontakty